כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור – עיצוב ללא פשרות

כרטיסי ביקור – הפנים של העסק שלך

פרי פרינט- כרטיסי ביקור מקצועיים באספקה מהירה.

מהם כרטיסי ביקור ובשביל מה צריך אותם?

כרטיסי ביקור הם כרטיסים המכילים פרטי קשר שלכם ושל העסק שלכם. המטרה שלהם היא לעזור לבני השיח שלכם ליצור איתכם קשר במקרה שהם מעוניינים בכך. זו דרך נהדרת לוודא שהלקוח הפוטנציאלי ישתמש דווקא בשירותיכם ולא בשירותי המתחרים שלכם. 

כרטיסי ביקור מעוצבים בגודל של כרטיס אשראי כדי להקל על שמירת הכרטיס ומקנים לפגישות עסקים אווירה יוקרתית ומושקעת. הם ישאירו אצל הצד השני רושם חיובי מיידי ומסייעים במיתוג העסק- וכך מעלים את הערך של בעל הכרטיס בעיני בני שיחו.

כרטיסי ביקור משמשים בד”כ מנהלים, בעלי מקצועות חופשיים, נושאי תפקידים בכירים ובעלי עסקים קטנים. מסירת הכרטיס יכולה להיות האקט החשוב ביותר בתהליך המכירה- אקט המאפשר ללקוח זמן לחשוב על ההצעה ולחזור אליכם בתנאים שלו ובזמנו הפנוי. 

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני

כרטיסי ביקור הם סימן ההיכר של כל בעל עסק או בעל מקצוע חופשי שמכבד את עצמו. זו הדרך לעזור ללקוחות ושותפים פוטנציאליים לזכור את השם שלכם ולאפשר להם ליצור איתכם קשר ובקלות. אין מוב קלאסי יותר משליפה של כרטיס ביקור מהכיס עם הבטחה להיות זמינים עבור בן השיח שלכם- מתי שהוא צריך.

אם כן, כרטיס הביקור צריך ליצור רושם ראשוני חזק שיישאר בתודעת הלקוחות שלכם לטווח ארוך. את הרושם החיובי מקבלים באמצעות מחשבה רבה ועיצוב קפדני שישקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

לעצב את התודעה

כאשר אנחנו מעצבים כרטיס ביקור אנחנו לא מעצבים סתם חתיכת פלסטיק או קרטון. אנחנו בעצם מעצבים את התודעה של כל מי שאנחנו מגישים לו את כרטיס הביקור. האם הכרטיס משדר יוקרתיות? זמינות? מקצועיות? חברתיות? עיצוב הכרטיס צריך לשקף את לב ליבו של הקונספט השיווקי של העסק.

המטרה בעיצוב הכרטיס הוא לקבע בתודעה של המקבל את הרושם הרצוי עליכם. לדוגמא, אם אתם עורכי דין, חשוב לבחור מעט צבעים, עיצוב פשוט ויוקרתי וכרטיס עשוי מחומרים יקרים כמו נייר עבה.

אם, לעומת זאת, אתם עובדים כליצנים בימי הולדת, חשוב שהכרטיס ישדר שובבות ואווירה חיובית, עם צבעים רבים ועיצובים עגולים המשרים אווירה נעימה.

כרטיס ביקור טוב יישאר אצל בני שיחתכם לתקופה ארוכה, והעיצוב היפהפה שלו יזכיר ללקוח הפוטנציאלי מדי פעם שאם הוא יצטרך את שירותכם- יש לו דרך ליצור אתכם קשר.

איך בוחרים את כרטיס הביקור הטוב ביותר?

עיצוב– כדי להוציא כרטיס ביקור איכותי, לעולם אל תעצבו אותו בעצמכם על תוכנה אינטרנטית חינמית. עיצוב גרפי טוב הוא עיצוב מקצועי בידי מומחים, שיודעים להתאים בין סוג בעסק שלכם לבין הצבעים, הקווים והעיצוב של הכרטיס.

חומרים– החומרים מהם עשויים כרטיסי ביקור שומרים עליהם לטווח הארוך, ומעידים לא מעט על העסק שלכם. אם אתם בעלי מקצועות חופשיים (עורכי דין, רואי חשבון, רופאים) או מנהלים בכירים, חשוב שהחומר ממנו עשויים כרטיסי הביקור שלכם יהיה חומר יוקרתי ועמיד. 

כרטיסי ביקור מנייר משדרים את היוקרתיות הגבוהה ביותר בהשוואה לפלסטיק או קרטון. אולם כדי לקבל את הרושם היוקרתי ולשמור על העמידות, חשוב להקפיד על נייר כרומו עבה (לא פחות מ-300 גר’).

הדפסה– כאשר בוחרים חברת הדפסה, חשוב לבחור חברה מקצועית בעלת ניסיון רב וסטודיו עיצוב מקצועי. חברות בעלות ניסיון יידעו להמליץ לכם על תוספות ושדרוגים שאפילו אתם לא ידעתם שאתם צריכים. תוספות כמו הדפסה על נייר כהה, למינציה ו

לעבוד עם בית הדפוס מס 1 בישראל

בית דפוס פרי פרינט מספק לא רק שירותי הדפסה מקצועיים בהתאמה אישית אלא מחזיק בנוסף גם סטודיו לגרפיקה עם מעצבים גרפיים מקצועיים עם תארים ותעודות מבתי הספר הטובים בארץ לעיצוב חזותי בתחום הדפוס והפרסום.

כאשר אנחנו מעצבים כרטיסי ביקור יוקרתיים, אנחנו מביאים איתנו אל שולחן השרטוט לא רק הכשרה מדהימה, ניסיון רב שנים ואלפי לקוחות מרוצים, אלא גם שמחה ורצון לתת לכם את מבוקשכם מלא רצון טוב.

כרטיסי הביקור שלנו הם הטובים ביותר בארץ, כאשר גדולי המשרדים והמנהלים בארץ באים אלינו לבקש שנעצב עבורם את כרטיסי הביקור היוקרתיים הנהדרים שלנו.

פרי פרינט- הדור הבא בעיצוב כרטיסי ביקור

מעולם לא היה קל יותר להזמין כרטיסי ביקור! פרי פרינט מציעה מאות טמפלטים ומערך הזמנה אונליין המאפשר לכם להזמין את כרטיסי הביקור שלכם, בעיצוב מעצבים מוכשרים ובעלי ניסיון רב בעיצוב כרטיסי ביקור, בלי לקום מהשולחן במשרד. 

ראו עוד: הזמנות לחתונה | הזמנה לבר מצווה | בית דפוס 

שיתוף