רולאפ לעסק – כך תפרסמו נכון

איך לפרסם את העסק עם רולאפ לעסק?

יש מאות סוגי עסקים בעולם: עסקי מזון, נדל”:ן, שירותים, מוצרים, בדיוק ועוד. אם יש דבר אחד שמשותף לכל סוגי העסקים בעולם זה הצורך הבלתי נגמר בפרסום, מיתוג ומשיכת לקוחות. למדו איך לפרסם את העסק עם רולאפ לעסק.

רולאפ לעסק- שלט פרסום מהלך

רול אפ מגיע מהמילים roll ו-up וכשמו כן הוא, שלט מתגלגל שאפשר להעמיד בקלות ובמהירות. רולאפים עשויים מחומרים קלי משקל ומגיעים בתיק נשיאה המקל על העברה שלו ממקום למקום. רול אפ לעסק משמש את כל סוגי העסקים: מעסקים קטנים שמנסים להתלבט בדוכנים, תערוכות או כנסים מקצועיים ועד הפקות ענק עם רולאפים עצומים לצורך רקע לתמונות או פרסום העסק.

רולאפ לעסק הוא בעצם פרסום שמגיע אתכם לכל מקום בלי מאמץ. הזמינו עוד היום רולאפ ל ותהנו ממחירים נמוכים ואספקה מהירה.

כיצד לעצב רולאפ?

אין תשובה אחת נכונה לשאלה כיצד ראוי לעצב רולאפ . התשובה תלויה במגוון פרמטרים בהם סוג העסק, התפקיד של הרולאפ והמקום בו הוא מוצב. לדוגמא, ארגונים ללא כוונת רווח (מלכ”רים) משתמשים ברולאפים כדי לנסות לעורר רגשית ולגייס אנשים למטרה של הארגון שלהם. ולכן, רולאפים של מלכ”רים יכילו הרבה פעמים סטטיסטיקות, תמונות מרגשות וקריאה לפעולה.

לעומת זאת, המטרה של רולאפ היא בד”כ פרסומית יותר. לכן רולאפים לעסקים יכילו את הלוגו של העסק במיקום בולט וינסו להעביר מידע אודות המוצר או העסק שלהם בכמה שפחות מילים. 

סוג נוסף של רולאפ הוא רולאפ למטרות רקע לתמונות. רולאפים כאלה משמשים תפאורה לצילומי אופנה, סלבס, אירוע, וכו’ והמטרה שלהם להישאר יפים בעין ולא בולטים יחד עם פרסום מאוד ברור. רולאפים כאלה נפוצים באירועי שטיח אדום והעיצוב שלהם בד”כ מאוד פשוט ומכיל את השם של הגורם המממן ב”דמקה” על פני הקנבס. כך, השם של הגורם המממן נצרב בתודעה הציבורית ומתקשר ליוקרתיות והצלחה.

איך מזמינים רולאפ לעסק?

הזמנת רולאפ מתבצעת באמצעות כניסה לאתר של פרי פרינט או יצירת קשר בטלפון. סטודיו העיצוב המקצועי שלנו ייעצב עבורכם רולאפ  שישקף בצורה הטובה ביותר את האישיות והמטרה של העסק שלכם.

פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לרולאפ לעסק וצפייה בקטלוג העיצובים שלנו.

ראו עוד: הזמנות לאירועים | בית דפוס הזמנות | הדפסת הזמנות | הזמנה לבת מצווה |  

שיתוף