הזמנות לארועים

מה חייב לכתוב על הזמנות לחתונה

איך מעצבים הזמנות לחתונה

הזמנה לחתונה היא הזדמנות עבור האורחים להתרשם מהאירוע המתקרב. כדאי לכם להרשים את האורחים שלכם באמצעות הזמנה מעוצבת ויפה ולכתוב בה את כל הפרטים החשובים.

הרושם הראשוני קובע

בדומה לפגישה ראשונה, כך גם בעת עיצוב הזמנה לחתונה הרושם הראשוני קובע ולכן יהיה עליכם להשקיע לא מעט. איכות ההדפסה והבחירה ונוסח הזמנה לחתונה, יקבע כיצד האורחים שלכם יקבלו את ההזמנה.

מוזמנים לצרף שיר מרגש

אם אתם רוצים לגרום לאורחים שלכם להתרגש הרי זמן הזמן לצרף שיר מרגש אשר יגרום להם להזיל דמעה של התרגשות לקראת המאורע המתכונן .

התייעצו עם המעצב

נוסח הזמנה לחתונה

נוסף על רישום השיר, אתם יכולים גם להתייעץ עם המעצב. התייעצות עם המעצב תסייע לכם בבחירת הכיתוב המתאים ביותר אשר יופיע על גבי ההזמנה. במסגרת ההתייעצות עם המעצב הוא יוכל להציע לכם שלל כיתובים מעניינים.

מה חשוב לציין בנוסח הזמנה לחתונה

במסגרת נוסח הזמנה לחתונה הכיתוב על גבי ההזמנה חשוב מאד לציין מספר פרטים אשר יסייעו לאורחים שלכם להגיע אל האירוע בצורה הטובה ביותר.

חשוב ביותר לציין את שמות החתן והכלה את שמות ההורים ושמות המשפחה של שני הצדדים. נהוג לציין את שמה של הכלה לפני שמו של החתן וכן לציין את שמות האימהות לפני שמות האהבות .

במקרה בו הורה נפטר יש להוסיף את הכיתוב ז”ל בהזמנה. חשוב לציין את מקום האירוע על גבי ההזמנה. נוסף על כך, חשוב מאד לציין את התאריך העברי והלועזי.  

יתרה מכך, יש לציין את לוח הזמנים לאירוע- ניתן לפרט בהזמנה את שעת הקבלה ושעת החופה.

 אילו דברים נוספים יש לציין

ישנם דברים נוספים אשר יש לציין כמו למשל  מפת הגישה לאירוע וכן ניתן להוסיף פתגם או ציטוט מהמקורות.

בחרו פונט ברור

על מנת שקהל האורחים שלכם יוכל לקרוא את ההזמנה בבירור חשוב מאד לבחור פונט ברור וקריא. בשונה מהדפסת כרטיסי ביקור שנצרך להדפיס על פי מיתוג העסק.

התייעצו עם אנשים אחרים

אם אתם מתלבטים באשר לכתוב, הרי ההמלצה היא להתייעץ עם אנשים אחרים. ככל שתקדימו להתייעץ עם אחרים, כך תהיה לכם האפשרות לבחור את הכיתוב המתאים ביותר.

התייעצות עם אנשים שכבר עברו את השלב הזה במסגרת ההכנות לחתונה עשויה להועיל לכם לא מעט.

אל תהססו לבחון טרנדים שונים

במסגרת תחום עיצוב ההזמנות ניתן לראות היום לא מעט טרנדים. לא כדאי לכם להסס אלא כדאי לכם לבחון את הטרנדים השונים טרם קבלת ההחלטה החשובה.

שיתוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *