כרטיסי ביקור

הפנים שלכם לעסק – איך מעצבים כרטיסי ביקור איכותי

מיתוג לעסקים - עיצוב כרטיסי ביקור כרטיס הביקור הוא כרטיס המכיל פרטים מזהים ופרטי התקשרות של אדם אחר, ומשמש להעברה מהירה ונוחה של פרטים של פרטים אלה לאנשים שאותם הוא פוגש. כרטיסי הביקור עשויים בדרך כלל מנייר עבה (מה שהמון בתי דפוס מעדיפים להסתיר מכם) צורתו מלבנית וגודלו המקובל 9*5 (עוד סיבה טובה להסתיר מכם ובכך לצמצם את ההוצאות).

הכרטיסים משמשים מנהלים, בעלי מקצוע, ונושאי תפקידים ייצוגיים בארגונים, ובעת פגישה ימסרו הנפגשים זה לזה את ה כרטיס ביקור האישי.

כרטיסי הביקור מהווים חלק מאוד משמעותי וייצוגי בדרכו של האדם, הארגון והאנשים הפועלים בו, לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירתם כתואמים את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות. ההשקעה בכרטיסי ביקור יוקרתיים יכולה להתבטא בעיצוב גרפי של הכרטיס (תן למומחים לעבוד בשבילך) בחומרים ממנו הוא עשוי (נייר משובח כרומו 300 גר’ ולא גרם אחד פחות).

מה הסיפור?! בסה”כ כרטיסי ביקור

עיצוב כרטיסי הביקור בימנו הפכו להיות מוצר המונפק בתוך דקות של עבודת גרפיקה. כיום כל ילדון שסיים מדריך באינטרנט של פריהנד הוא כבר “גרפיקאי” או “מעצב” לכן כשאתה מחלקם במופע שלך או בפגישה הכרטיסיים שלך הם התדמית שלך כשאתה לא שם. יש עוצמה אדירה לכרטיסים שנעשו כמו שצריך, אם מבחינת גרפיקה ועד לאיכות הנייר והחיתוך. כרטיסים שלא משדרים את המסר ונעשו ללא מחשבה תחילה יוצרים רושם לא רציני המשאיר.

אז איך צריכים להיות כרטיסי ביקור יוקרתיים?

כמו לכל דבר בעולם יש סטנדרטים קבועים שמי שחורג מהם נראה ע”י החברה בחוץ כלא מקצועי לכן דפוס פרי פרינט מנסה לענות על השאלה – הדרך לכרטיסי ביקור יוקרתיים  איכותיים ושיווקיים.

כללי אצבע

  1. גודלם של הכרטיסים הם 9*5 שזהו גודל סטנדרטי בכדי שיכנס לתא של ארנק. תא של ארנק תמיד טיפה יותר גדול מגודל כרטיס ביקור ב-99% מהמקרים.

  2. עובי הנייר של כרטיס הביקור הוא 300 ג”ר ולא גרם אחד פחות וזאת על מנת להקשיח את הנייר כדי שלא יתקמט ויתקפל. כרטיס ביקור בעובי נמוך יותר נוטים להיהרס במהרה.

  3. אנו בפרי פרינט ממליצים לצפות את הכרטיס בניילון המכונה “למינציה” שמקשה עוד יותר את הכרטיס ושומר עליו משריטות.

  4. אצלנו ב דפוס פרי פרינט ניתן להדפיס את כרטיסי הביקור בצורת פרוצס (צבעוני) במחיר הדפסה של צבע אחד

  5. עוד פרט חשוב בכרטיס הביקור שלנו הוא הגרפיקה והעיצוב על הכרטיס, אפשר לרשום ספרים שלמים על איך מעצבים אבל הכי חשוב בעיצוב של הכרטיסים יהיו בין השאר גרפיקה נקייה וברורה וטקסט קריא.
 

אנחנו מספר1!

בית דפוס פרי פרינט הוא לא רק בית דפוס אלא גם סטודיו לגרפיקה המכיל מעצבים שלמדו את מקצוע העיצוב בבית ספר הגבוהים בארץ לעיצוב חזותי בתחום הדפוס והפרסום. אצלנו בדפוס פרי פרינט אנו שמים דגש גדול על כרטיסי הביקור – מוצר שרוב בתי ה דפוס מזלזלים בו. אצלנו כרטיסי הביקור הם הטובים בארץ.

הדור הבא!

מעולם לא היה קל יותר להזמין מתוך מאות עיצובים מהפנטים וכל זה מבלי לזוז מהשולחן במשרד. עם שפע של תוכנות ומערכות הזמנה אונליין ניתן לבצע הזמנה מהירה ולקבל מוצר איכותי תוך זמן קצר ביותר  – שווה בדיקה.

כרטיסי ביקור- הפנים של העסק שלך 

גם בעידן בו יש כרטיסי ביקור דיגיטליים, כרטיסי ביקור מודפסים שימושיים מאוד ובעיקר בעידן הזה בו, אנשים מנהלים את הכל וירטואלית, אז כאשר נפגשים יש צורך באיזה שהוא מגע אישי, קצת אנושי וכרטיס ביקור הוא בדיוק כזה. הוא ניתן מיד ליד בצורה הכי ישירה כמו שנוהגים בו כבר עשרות שנים.

מתן כרטיס ביקור נעשה כמובן למטרה עסקית. זה יכול להיות באקראי אם פגשתם מישהו ברחוב והוא מתעניין בשירות או במוצר שאתם משווקים, וזה יכול להיות בפגישה עסקית מתוכננת מראש. בסופה אחרי היכרות קצרה, משאירים כרטיס ביקור ומקווים שהוא גם יהיה שימושי למי שמקבל אותו. 

מה כרטיס הביקור שלך אומר עליך?

כרטיס ביקור הוא בערך כמו עיצוב משרד. היכנסו למשרד של מישהו והתרשמו מהעיצוב, ותוכלו כבר לדעת על בעליו כמה דברים. ככה זה גם עם כרטיסי ביקור. כל מה שאנחנו עושים, כולל כרטיסי הביקור שלנו מעידים עלינו. על הרמה התרבותית שלנו, על הטעם שלנו. על המסרים העסקיים שאנחנו רוצים להעביר. על הרושם שאנחנו רוצים ליצור על מי שנמצא אתנו בקשרים עסקיים. ובהמשך לכרטיס הביקור, זה יבוא לידי ביטוי גם אחר כך ביחסים עם מי שקיבל אותו מאתנו וכבר יודע עלינו כבר כמה דברים רק בגלל אותו כרטיס קטן.

 

כרטיסי ביקור – צבעוני או קלאסי ? 

יש כל מיני סוגים של כרטיסי ביקור. יש צבעוניים ויש עם הבלטה של כסף וזהב. ויש כרטיסים עם ציפוי למינציה (מתאים לגננים עם ידיים מזיעות…). יש כרטיסי ביקור עם אלמנט איורי ויש עם לוגו.  יש רציניים ויש קלילים. יש מצחיקים ויש מיוחדים. וזה, זה בהחלט מעיד על מי שאתם.

כדי לקבל מושג על סוגים של כרטיסי ביקור, אנו מציעים לכם לגלוש באתרים של בתי דפוס מובילים ולראות מה מתחולל היום בשוק כרטיסי הביקור ואיך הדפוס הדיגיטלי מאפשר היום להדפיס כמעט כל כרטיס ביקור שעולה על דעתכם, בכל צבעי הקשת או אם תבחרו בפסים של זהב, אם אתם למשל יבואנים של ברזים מזהב.