הזמנה

5 רעיונות מגניבים להזמנות לחתונה

עומדים להתחתן בקרוב? בכתבה הבאה נביא בפניכם 5 רעיונות מגניבים להזמנות לחתונה.

על גבי כדור ים מתנפח

מדובר בהזמנה מקורית ביותר – במקום לשלוח הזמנה על גבי נייר כתוב תהיה לכם האפשרות לשלוח הזמנות לחתונה באמצעות הדפסה על כדור ים מתנפח. על גבי הכדור ניתן לציין את כל הפרטים כולל כתובת האירוע וכן תאריך.

את הכדור ניתן להכניס לשקית קטנה ולשלוח אל המוזמנים. בעת קבלת ההזמנה המוזמנים לחתונה יצטרכו לנפח את הכדור על מנת לקרוא את כל הפרטים.

הזמנה ברשתות החברתיות

בשנים האחרונות אי אפשר להתחמק מהרשתות החברתיות ולכן רבים בוחרים להזמין אנשים באמצעות הרשתות החברתיות.  אנשים נמצאים כיום שעות רבות מול המסך ולכן זה רק טבעי שהם יקבלו הזמנה לרשתות החברתיות.

אפשר לחפש מעצבים המתמחים בעיצוב הזמנה לרשתות החברתיות  וכך ניתן לשלוח הזמנות מקוריות ביותר. ניתן גם לצרף קובץ אודיו ולהשמיע מוסיקה יפה.

הזמנה על דיסק

כולנו זוכרים את הדיסק הישן והטוב. אם אתם רוצים להיות מקוריים הרי תוכלו להדפיס את ההזמנה על גבי דיסק.

ההמלצה היא לפנות למעצב המתמחה בכך וניתן גם לצרוב שיר הקשור לאירוע וכך להרשים את קהל המוזמנים לאירוע. אין ספק כי תהיה זו הזמנה אשר האורחים שלכם לא ישכחו לאורך זמן רב.

הזמנה על כרטיסי גירוד

מדובר באחד הרעיונות המקוריים ביותר- הזמנה על גבי כרטיס גירוד. ניתן לפנות אל בתי דפוס פרי פרינט במטרה לבצע את ההדפסה על כרטיס הגירוד וכך להפתיע את קהל המוזמנים לחתונה.

ההזמנה המקורית תדרוש מהאורחים לגרד את הכרטיס על מנת לגלות את הפרטים.

הזמנה על פאזל

הזמנה נוספת הנחשבת מקורית לא פחות היא הזמנה על פאזל – גם הזמנה מהסוג הנ”ל מחייבת את הריכוז של המוזמנים לחתונה ויהיה עליכם לשתף פעולה- על המוזמנים להרכיב את הפאזל במטרה לגלות את כל הפרטים. רק לאחר שסיימו להרכיב את כל הפרטים הם יגלו את ההזמנה המלאה.

מוזמנים להתייעץ עם אנשים אחרים

במידה וקיימת התלבטות באשר להזמנה המקורית והמתאימה ביותר, כדאי לכם להתייעץ עם אנשים אחרים. התייעצות עם אנשים אחרים תסייע רבות בקבלת ההחלטה המתאימה ביותר.

ההמלצה היא לבחון היטב את ההזמנות השונות טרם קבלת ההחלטה. התייעצות עם אנשים אחרים צריכה לכלול את ההתייחסות שלהם לבית הדפוס – שאלו אותם שאלות מקיפות על היחס שהם קיבלו בבית הדפוס ועל ביצוע העבודה – כמה זמן בוצעה העבודה והאם הם היו מרוצים מהתוצאה. מומלץ לבדוק על שירות אישורי הגעה לחתונה בהם תהיה מצורפת ההזמנה שלכם בתור תמונת קאבר.

להזמנות ובירורים צרו קשר >>

למידע נוסף כנסו לבלוג שלנו >>

שיתוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *