מזכרות לחתונה

5 סוגים מקוריים של מזכרות לחתונה

יותר ויותר זוגות אשר עורכים אירוע חתונה מציעים לאורחים שלהם מגוון מזכרות שמטרתן לשמור תיעוד מסוים של החתונה בקרב האורחים. בעוד בני הזוג והמשפחה הקרובה שלהם נהנים מאלבום תמונות וסרט וידיאו, לאורחים בדרך כלל אין שום תיעוד מיוחד מהחתונה, ועל כן מבקשים בני הזוג לספק להם מזכרות מקוריות שישמרו על זיכרון החתונה.

כתוצאה מהדרישה הנרחבת של זוגות רבים למזכרות חתונה, הרי שיותר ויותר עסקים וחנויות מסוגים שונים מציעים מזכרות לחתונה שיכולים להתאים לזוגות אשר מבקשים להציע לאורחים שלהם מזכרות מיוחדות ואיכותיות. חשוב להבהיר, מזכרות לחתונה לא חייבות להיות דווקא דברים פרקטיים ויעילים או דברים מרגשים, הם יכולים דברים מיוחדים שהאורחים ייהנו מהם בצורות שונות. free print יספקו לכם את השירות המושלם. לכן מה שחשוב הוא לאו דווקא לחפש את הדבר המיוחד או המרגש אלא זה יכול להיות דבר שכל אורח ישמח שיהיה לו את זה בבית.

לפני שנציג בפניכם רשימה של מזכרות לחתונה, אנחנו רוצים לציין שיש לרכוש את המזכרות מספיק זמן לפני האירוע על מנת שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר בחיפוש אחריהם, כמו כן עדיף לבצע את הרכישה במקום אחד כך תוכלו לחסוך בוודאי בעלויות היקרות של המזכרות לאירועים. יש לקחת בחשבון שמזכרות לחתונה הן דבר חשוב אך הן הוצאה קטנה ביחס להוצאות אחרות ועל כן אסור להשקיע בהן את כל המחשבה והתקציב אלא יש לקבוע כמה כסף אתם רוצים להשקיע ולהגביל אותו באופן נוקשה.

5 מזכרות לחתונה מקוריות וייחודיות

ספרון מיוחד –  אם אתם אנשים יצירתיים אתם יכולים לתת לבני הזוג ספרון יצירתי עם תמונות, ציורים וסיפורים שלכם. הספרון לא צריך להיות מורכב מדי, הוא לא צריך להכיל הרבה מאוד עמודים, מספיק שיכיל דברים אישיים שלכם שהאורחים יתרגשו וייהנו מהם.

שקית זרעים – מזכרת מתאימה לכל מי שמחובר לטבע. שקית זרעים קטנה אותם ניתן לזרוע בגינה. אלו יכולים להיות תבלינים מסוגים, כאלה שכל אחד היה רוצה לגדל בגינה שלו. כמובן שיש אורחים שיתקשו למצוא בשקית כזו תועלת, אם אין להם גינה או אדניות במרפסת, אך מרבית האורחים בוודאי יאהבו לקבל מזכרת כזו.

מדבקות יצירתיותהדפסת מדבקות עם ציורים וכיתובים שונים, יכולים להתאים לדלת של הבית, לארונות, לקישוט על הקיר ולעוד מגוון מקומות. זה דורש ראש יצירתי ומי שיש לו ראש כזה יכול לספק מדבקה מיוחדת ומרשימה מאוד.

מפיות רקומות – אומנם מדובר במתנה מעט יקרה, אך תחשבו איך האורחים יגיבו אם יקבלו מפיות רקומות עם שמכם או תאריך האירוע. זה יכול להיות מאוד יפה, יצירתי וכמובן שימושי.

שלט קטן – שוב ראש יצירתי, שלט עם כיתוב מיוחד אולי דמויות של זוג מתחתן, יכול להתאים לכל בית ולכל מקום אחר. מזכרת יקרה אך מאוד יפה ומרשימה.

עשוי לעניין אתכם: עיצוב כרטיסי ביקור

שיתוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *