הזמנות מיוחדות לחתונה

הזמנות מיוחדות לחתונה – כל האופציות של פרי פרינט

 

הזמנות לחתונה יכולות להיות ייחודיות ומיוחדות – וזה תלוי בעיקר בכוונת הלב של המתחתנים. פרי פרינט פותחת אופציות רבות, שניתן לגלות בהן את הדבר המדויק למה שהלב רוצה להגשים, או לפחות לחפש בהן את מה שהלב מבקש. במאמר זה, נשתדל לגעת ברבות מן האופציות המוצעות על ידי פרי פרינט, בכל הנושא של הזמנות מיוחדות לחתונה – כל האופציות של פרי פרינט. מדוע יש עניין לייצר הזמנות לחתונה? ובכן, ראשית כל – זה נחמד לדעת, שאם רוצים להזמין מישהו – הוא יודע שיש אירוע, מתי יש אירוע, למה יש אירוע, מי, לצורך העניין, מתחתן באירוע, מה קוד הלבוש – ושלל פרטים לוגיסטיים אחרים. ועצם ההזמנה עצמה, הן לשולח והן למקבל – יכולה להיות אקט של טקסיות, קדוש ונוגע – ועל כן, נהדר ומלבלב.

 

במה מתבטא הזמנות מיוחדות לחתונה?

מה הן הזמנות מיוחדות לחתונה – כל האופציות של פרי פרינט? האם אין זה נכון, שכל הזמנה באשר היא – היא למעשה, הזמנה מיוחדת? ובכן, ברבד מסוים זה נכון. בייחוד אם ישבו בני הזוג והביא הזמנה מתוך ליבם. אזי שבמקרה זה, היא מלכתחילה ובהחלט מיוחדת במינה. על כן, מה הייחודיות שבית הדפוס של פרי פרינט מביא ומחדש כאן?

ובכן, אם מרפרפים בקטגוריית ההזמנות לחתונה, באתר פרי פרינט, אפשר להיתקל באפשרויות הבאות:

 

מה כוללות הזמנות דיגיטליות לחתונה?

על כן, הזמנות מגניבות לחתונה, יכולות לכלול את המאפיינים הבאים:

  • שני צדדים
  • סימניה
  • מגילות
  • הזמנות מורכבות
  • הזמנות לחתונה שני צדדים
  • הזמנות יוקרתיות נפתחות
  • הזמנה תלת מימד
  • הזמנות פרח
  • והזמנות בקופסאות

האם מה מהן נדמה כהזמנות מגניבות לחתונה? או משהו שיכול להיות שימושי כאביזר עבור מיתוג לאירועים? לא בקטע עסקי, אלא כחלק מהפן העיצובי, או הרעיון הבסיסי מהיבט העיצובי. אם לדוגמה, בוחרים בעיצוב “פרח” בתור אלמנט לעיצוב ההזמנות, הרי שהדבר יכול לשמש כחלק מקו עיצובי פרחוני לחתונה. אולי פרח מסמל הזנה, אביביות, פריחה, לבלוב – וכיוצא בזה. ועל כן, יכול להיות חלק מהמיתוג לאירוע.

יתרה מכך, הזמנות תלת מימד, יכולות להיות ייחודיות בדרכן. כאשר אין הכוונה ללכת על מה שנראה שונה או מיוחד, אלא מה שמתאים לקריאת הלב. הקטלוג של פרי פרינט – פותח אפשרויות. הוא לא אומר מה יותר טוב, מה יותר שווה ומוערך – אלא מה אפשרי, מה בית הדפוס יודע ומוכן להכין. בין אם מדובר על הזמנות לחתונה בשני צדדים, הזמנות שקופות לחתונה, הזמנות לחתונה בקופסאות, הזמנות לחתונה עם סימניה, הזמנות לחתונה בעיצוב אישי – וכיוצא בזה. כן, מדובר בהמון אפשרויות.

 

הרעיון הוא למצוא בתוך המבחר את מה ששלנו בדיוק, ואם לא – אז להמשיך לחפש

אנחנו לא צריכים ללכת על כולן, או להתנסות מתוך כוונה ללכת על האובייקט הנוצץ והמושך – אלא, להבין שביכולתנו לבחור מה שמתאים לכוונת הלב, לרעיון שאיתו אנחנו רוצים לבטא את טקס האיחוד שלנו. יכול להיות שלבחירת העיצוב של ההזמנה אין כל כך משמעות על איך שאנחנו תופשים את החתונה, ויכול להיות – שמשהו באקט של בחירת ההזמנה, מרגיש לנו מאוד טקסי ומיוחד.

יכול להיות שיש לנו קריאת לב, לסוג מסוים של הדפסת מדבקות. אולי, באמור – נלך על הזמנות תלת מימד. אולי זה יהיה נהדר לשלוח לאנשים הזמנות שכאלו. אולי זה יישב מצוין, עם האלמנט העיצובי שחשבנו עליו, ועם החוויה שאנחנו רוצים להעניק דרך משלוחי ההזמנות.

כך או כך, חשוב להישאר נאמנים לכוונות הלב, ולייצר את מה שמרגיש לנו הכי רלוונטי. ואם לא ראינו משהו שאנחנו אוהבים בתפריט, או בתבניות הקיימות של אתר פרי פרינט – הרי שניתן להרים טלפון, או לבוא לבית הדפוס – וכמובן לחשוב ביחד על הזמנות שמכילות עיצוב הזמנות אישי – אם זה יתמוך ויהיה מיטיב מבחינת הזוג המתחתן, כמו גם מתאים.

 

 

 

 

 

 

שיתוף