הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי- עיצוב בקווים נקיים, עדינים. ההזמנה משדרת ניקיון, צניעות וטוב טעם. הסגנון הקלאסי כשמו כן הוא. הוא קבוע, אינו משתנה ואינו מושפע מאופנה חולפת. זו הסיבה שהוא נפוץ גם היום וסיבר שיישאר נפוץ גם בעתיד.

הזמנה לחתונה בסגנון סימניה- עיצוב צר ומוארך בסגנון סימניה, נפוץ ומקובל בכל שכבות האוכלוסייה. עיצוב זה משדבר יוקרה, אנינות טעם וקלאסה בצד פשוטות וניקיון. מתאים לאנשים שאוהבים קווים נקיים עם טאץ’ אישי.

הזמנות לחתונה בסגנון מודרני- סגנון זה חולש על מגוון של תתי סגנונות, חלקם מבוססים על קווים ישרים וחלקים וחלקם משלבים א – סימטריה. הסגנון המודרני מאפשר לכל אחד למצוא בו את מקומות ולהביע את שמחתו: הן לאלו מכן הנוטים לסולידיות ולפשטות והן לאלו מכם הנועזים ומוחצנים יותר.

הזמנה לחתונה בסגנון נגזרת- הזמנות שמעוטרות בנגזרות מיוחדות ומרשימות, בחלק העליון של ההזמנה, ומוסיפות נגיעה אישית ומיוחדת להזמנה שלכם. נגזרות אלו יכולות להיות בצורה מופשטת או קונקרטית- בהתאם להעדפתכם.

הזמנות לחתונה מוטבעות- דפוס שקע / בלט מעניק להזמנה שלכם צביון יוקרתי ומרשים. לבחירתכם, שימוש באותיות מוזהבות  / כסופות/ צבעוניות.

הזמנה לחתונה בסגנון גלויה- גלויה מנייר איכותי, מעוצבת על פי בחירה אישית, יכולה לשדר שמחה וצבעוניות כמו גם צניעות וקורקטיות- בהתאם לבחירה שלכם.

הזמנות לחתונות בסגנון יוקרתי- כשמו כן הוא: שימוש בפונטים מוזהבים או כסופים המשדרים יוקרה, רשמיות ועושר. הזמנות אלו מעטורות לרוב בסרט עדין (שצבעו תואם את צבע האות) או בקישוט עדין ורך  שמודפס בגוף ההזמנה.