גרפיקה

גרפיקהגרפיקה היא שם כולל לכל עבודות עיצוב, עימוד וסידור של אלמנטים גרפים וויזואליים. כגון: לוגואים לחברות. בכל עבודות גרפיקה משתמשים במחשב מתאים ובתוכנות גרפיקה מתאימות גם כן, המאפשרות רמת גימור גבוהות ומהירות עבודה מיטבית.ענף גרפיקה הינו ענף מתפתח הנלמד במקומות רבים אם כי הרוב המוחלט שמסיים קורס או חוברת צביעה נחשב “לגרפיקאי” אשר מכהנים כמעט בכל בית דפוס.

עיצוב גרפי או במילים אחרות גרפיקה מוצלח משלב בתוכו נוחות רבה מלבד ההצלחה ליצור מראה נעים  לעין, כמו כן עיצוב של גרפיקה מוצלחת מדגישה את הפרטים שהוגדרו חשובים ביותר, ונמדד בהצלחתו להפנות את תשומת הלב לב המתבונן אל  הפרטים האלו.

גם אני יודע לעשות גרפיקה

כיום בימינו אנו לא פעם ולא פעמיים עשינו עבודת דפוס שונות ו גרפיקה וישבנו ליד “גרפיקאי” ולצנועים שבהם “מעצבים” כדי שהם אלו שייקבעו את גורלנו.

לעשות גרפיקה היא פעולה לא קלה בכלל. אם ניסית בעצמך לעשות גרפיקה מקצועית בוודאי נתקלת בכמה בעיות. אך גם במידה ולא. כמה פעמים עשית את הגרפיקה שוב ושוב? כמה פעמים הראית את הגרפיקה לאנשים אחרים ושינית לפי התגובות. אנו יכולים להגיד לך  שגרפיקה טובה היא גרפיקה חוצה גבולות שכולם יסכימו שהם מסמפטים אותה.

גרפיקה מוצלחת היא ההצלחה שלך ו גרפיקה כושלת היא הכישלון שלך. לכן חשוב לעשות גרפיקה איכותית , בנוסף תחשוב כמה זמן אתה מבזבז על ליצור גרפיקה. לא עדיף לשלם כבר מאה מאתיים שקל ולסגור את עניין ה גרפיקה ?

ה גרפיקה אצל דפוס פרי פרינט

בדפוס פרי פרינט הגרפיקה נעשית בחשיבה חזותית ועתידית מנותחת לפי צורכי הלקוח וקהל היעד שלו. לא בעיה לעשות סתם גרפיקה. גרפיקה מנצחת היא המותאמת ללקוח של הלקוח.

מחלקת הגרפיקה שלנו מקצועית ביותר. נסה ותראה איזו עבודות גרפיקה נייצר לך.

גם אם הינך לקוח קטן ופשוט שרוצה כרטיסי ביקור להופעות לוליינות שלך גם אז הגרפיקה תהיה מותאמת לדרישתך ובעלת חזות שתדבר ללקוח

דפוס פרי פרינט, האם היקום מוכן לזה?!

מחלקת הגרפיקה שלנו עובדת יום ולילה בשבילך. למרות זאת אנו מגישים בפניך את כללי הברזל של הגרפיקה

8 כללי ברזל בתחום ה גרפיקה

  • גרפיקה זה לא משהו שניתן לסמוך על כל זוטר לעצב לך
  • הינו מקצוע שלומדים בבתי ספר גבוהים לעיצוב בד”כ במשך 4 שנים
  • לגרפיקה בימנו יש חשיבות עליונה בפרסום והצלחת המוצר,עיסוק,ומכירה
  • גרפיקה טובה = הצלחה נכונה לאורך שנים
  • תן למקצוענים לעבוד בשבילך. לא חבל לך על הזמן?
  • גרפיקה, גם אם אתה שולט בתוכנות לגרפיקה. תאמין לנו שהיצירתיות קובעת.
  • בכל מקום שתלך בשביל גרפיקה טובה תשלם עבורה, אצלנו זה בחינם וחלק בלתי נפרד מהמדיניות שלנו

למד עוד על סוגי הגרפיקה שאנו מספקים:

גרפיקה ל-

הזמנות לחתונה
הזמנות לבר מצווה
כרטיסי ביקור

שיתוף