מיתוג אירועים

אם אתם מחפשים מקום איכותי ויצירתי למתג את האירוע שלכם, פנו אלינו בהקדם לקבלת ייעוץ ראשוני

כל אירוע הוא מיוחד, וחלק מתכנון ועריכת אירוע מושלם הוא המיתוג שלו. דמיינו צבעים דומיננטיים השולטים בעיצוב של האירוע, קונספט המאגד בתוכו את כל האווירה והתפאורה, הזמנה ברוח אותו קונספט, סמלים ייחודיים לאירוע שלכם, מזכרות ממותגות לפי הלוגו הנבחר וכדומה. כל אלה משדרגים את האירוע ומעניקים לו אופי, וגם הופכים אותו לבאמת בלתי נשכח עבורכם, וגם עבור האורחים שלכם.

מיתוג אירועים מתייחס למעשה בחירת קונספט עיצובי לאירוע. האירוע כולו מעוצב לפי אותו קונספט, כולל סמלים, צבעים ואלמנטים גרפיים. אלמנטים אלה בדרך כלל מאפיינים את האירוע מבחינה תדמיתית והם מפוזרים בתפאורה ובעיצוב שמעטרים את האירוע עצמו. כך למשל ניתן למתג באמצעות הדפסת הלוגו שנבחר לאירוע על ההזמנה, על מפיות, כרטיסי שמות האורחים, חיפוי הבמה, בלונים וכדומה. ניתן אפילו להוסיף פוסטרים ותמונות מעוצבות, וגם תמונות מודפסות על מגנטים כמזכרת לאורחים, והכל באווירת הקונספט.

כשיש כל כך הרבה אירועים סביב, וברוך השם גם לא מעט שמחות, אנחנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה מיוחד במינו וייצרב בתודעה. כדי להפוך אותו לכזה, וגם ליהנות מהתהליך, כדאי למתג את האירוע באופן ייחודי, מקורי ומעניין, ובכך להפוך אותו להרבה יותר מיוחד ובלתי נשכח, וגם לכזה שיעשיר את האירוע ויפתיע את האורחים שלכם. כשממתגים את האירוע, משלימים את אווירת הקונספט עד כדי קבלת חוויה מושלמת, מדויקת וקסומה.

מיתוג אירועים
לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

03-687-7749