הזמנות לחתונה תלת מימד

מנימום להזמנה 300 ש״ח + מע״מ.

קו מפריד | FreePrint עיצוב לעסקים ואירועים

הזמנה לחתונה בתלת מימד – הפרט הקטן שמשנה

מזל טוב! סוף סוף התארסתם, ואתם מתחילים לתכנן את היום הגדול ואולי החשוב ביותר בחייכם. עכשיו מתחילים חודשים בהם תתעסקו בעיקר בקבלת החלטות – לבחור אולם, לבחור שמלה, לבחור טבעות, לבחור קייטרינג… אלו רק חלק קטן מהבחירות שתצטרכו לעשות לקראת החתונה. יש הרבה החלטות גדולות לקבל, וברגע שאתם מתחילים לחפש אתם נחשפים לעושר הבלתי נתפס של ספקים בכל תחום שתוכלו לחשוב עליו. אתם מגלים שאין סוף לאפשרויות, ושמאז שהייתם קטנים ודמיינתם את החתונה שלכם – השוק גדל והתרחב. פתאום יש כל כך הרבה אלטרנטיבות שמטרתן להפוך את החתונה שלכם להכי מיוחדת, הכי זוהרת, הכי גדולה, הכי אינטימית. אבל מה אם בא לכם דווקא חתונה קלאסית ופשוטה, כמו שתמיד חלמתם? אולי בעצם הדברים הקטנים הם ההזדמנות שלכם להשתגע.

הזמנה לחתונה בתלת מימד – חתונה של פעם עם טוויסט טכנולוגי

גם אם אתם רוצים שהערב שלכם יהיה פשוט ואלגנטי, בלי פירוטכניקות וזיקוקים, בסופו של דבר כולם רוצים לייחד את האירוע הזה שכל כך מצפים לו משאר החתונות. בגלל זה, דווקא הפרטים הקטנים יכולים להיות המקום שלכם להשקיע, ולגרום לאורחים שלכם להתפעל מהמחשבה המקורית. קישוטי השולחנות הם הזדמנות טובה לבטא את תחומי העניין הייחודיים שלכם, וכך גם המוזיקה שמלווה את הכניסות לחופה. וכמובן, ההזמנה לחתונה, זו שתלויה על המקררים של האורחים שלכם חודשים ארוכים ומקשטת אותם – יכולה להיות  הזדמנות מצוינת להתפרע ולהביע את עצמכם באמת, בלי ליצור תחושה שהגזמתם. הזמנה לחתונה בתלת מימד, למשל, יכולה לתת טוויסט טכנולוגי מגניב למשהו שבדרך כלל מתייחסים אליו דיי באדישות, ולגרום לאורחים שלכם להתלהב. דמיינו את האורחים שלכם פותחים את המעטפה ומגלים משקפי תלת מימד המצורפים להזמנה – מי יוכל לעמוד בפני זה? זו הזדמנות לחזור לרגע לילדות, ולהתרגש מהאפקט המיוחד.

רוצים הזמנה מיוחדת? רק תבחרו

אם אהבתם את הרעיון של הזמנה לחתונה בתלת מימד, אין ספק שתתלהבו מאין ספור הרעיונות האחרים להזמנות שממלאים את הרשת ואת בתי הדפוס. מסתבר שאין סוף לדמיון! אם מתחשק לכם להפתיע את האורחים שלכם עם הזמנה ייחודית ויוקרתית, הזמנות לחתונה המגיעות בתוך קופסת נייר הן רעיון מצוין, שהכי יוצא מהקופסה. עוד רעיון שתופס תאוצה והרבה זוגות מתאהבים בו הוא הזמנה מאוירת שעליה מופיעות הדמויות של שניכם. הזמנה מאוירת יכולה להכיל כל מיני ייצוגים שקשורים לבני הזוג. כך לדוגמה, אם אתם אוהבים קומיקס, למה שלא תהיו גיבורי על בהזמנת החתונה שלכם? בהזמנה מאוירת אתם יכולים להיות מה שתרצו.


No products were found matching your selection.