הזמנות לחתונה קופסאות

מנימום להזמנה 300 ש״ח + מע״מ.

קו מפריד | FreePrint עיצוב לעסקים ואירועים

הזמנות לחתונה קופסאות – הזמנות שיוצאות מהקופסה

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מחפשים את הדרך לייחד את אירוע החתונה שלהם. מאגר הספקים בכל תחום שקשור לשוק החתונות הולך וגדל, וכולם מנסים למצוא עבורכם את הדרך המושלמת להפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת. ובכל זאת, יש תחושה שכל החתונות נראות בסופו של דבר קצת אותו הדבר. הטרנדים הם אותם טרנדים, ולפעמים דווקא בדברים הגדולים, המיינסטרים לא פוסח גם עלינו ובא לנו כמו של כולם.

כדאי אולי לזכור שדווקא הפרטים הקטנים, אלה שאנחנו כמעט שוכחים לסגור אחרי שכבר בחרנו אולם, שמלה, טבעות ומנות – הם הזדמנות לתת את הטאץ’ המיוחד של הזוג, ולהכניס נגיעה של ייחודיות. זה נכון במיוחד לגבי ההזמנות לחתונה – הן הדבר הראשון שהאורחים רואים, סוג של טיזר לקראת היום הגדול, והרשת מלאה באין ספור רעיונות איך להפוך את הפרט הקטן הזה להכי מיוחד ומגניב שאפשר. אז למה להסתפק בכרטיס מרובע בתוך מעטפה אם אפשר לחשוב בגדול? בואו נראה כמה דוגמאות להזמנות שמשנות את כללי המשחק.

הזמנות לחתונה קופסאות – למה להסתפק במעטפה?

אם תחשבו על הזמנות לחתונות שקיבלתם לאורך השנים, כנראה שכולן נראות אותו דבר. גוונים בהירים, הדפסים של פרחים, לבבות או אלמנטים רומנטיים אחרים, והכל בתוך מעטפה סגורה היטב. אבל רגע, מי אמר שכדאי להשתמש דווקא במעטפה? אחד הטרנדים שהולכים ותופסים תאוצה בתחום ההזמנות לחתונה הוא הזמנות לחתונה קופסאות – הזמנות שבהן את המעטפה המסורתית מחליפה קופסה קטנה, מקושטת בסרט מבריק.

לקבל את ההזמנות האלו זה קצת כמו לקבל מתנה, ותהיו בטוחים שהאורחים שלכם ישמחו מההפתעה המיוחדת. הזמנות בקופסה מאפשרות לכם גם להכניס הפתעה קטנה לתוך הקופסה, כמו שוקולד או סוכריות. כידוע, הדרך ללב עוברת דרך הבטן, וכך תוכלו להבטיח שאת ההזמנה שלכם המוזמנים לא ישכחו עוד הרבה זמן.

להכניס את עצמכם לתוך מעטפה

אחת הדרכים להפוך את ההזמנות שלכם לייחודיות ומלאות אופי היא כמובן להשתמש באלמנטים שקשורים אליכם ולזוגיות שלכם בעיצוב ההזמנה. אם אתם חובבי מוזיקה ומחזיקים בבית אוסף תקליטים מפואר, מה דעתכם על הזמנה עגולה לחתונה, שמעוצבת כמו תקליט ומגיעה בתוך אריזת תקליט שווה? כך תוכלו ליצור הזמנה שהיא גם מיוחדת, והיא גם הכי אתם.

אם נפגשתם בהודו ותרבות המזרח מחברת ביניכם, ומקשטת את הלבבות ואת הבית המשותף, הזמנה גדושה אלמנטים אוריינטליים השואבים השראה מהמזרח הרחוק ודאי תגרום למוזמנים שלכם לזהות מיד שמדובר בהזמנה שלכם. אז ותרו הפעם על הפרחים, ולכו על משהו משלכם. אין ספק שההזמנה שלכם תשאיר את הרושם הנכון.


No products were found matching your selection.