הזמנות לחתונה פרח

מנימום להזמנה 300 ש״ח + מע״מ.

קו מפריד | FreePrint עיצוב לעסקים ואירועים

הזמנות לחתונה פרח – לשמור על המסורת בסטייל

זוגות מאורסים בדרך כלל עסוקים לקראת האירוע החשוב בהחלטות גדולות: באיזה אולם להתחתן, איזו שמלה ללבוש, איזה אוכל להגיש, אילו טבעות לבחור. מרוב החלטות משמעותיות שצריך לקבל, זוגות נוטים לשכוח שכדאי להשקיע גם בפרטים הקטנים ושלפעמים, דווקא אלה הם שעושים את כל ההבדל. הזמנות לחתונה הן כאלה. לכאורה כל מטרתן להודיע על קיום האירוע ולתת את כל הפרטים. לפעמים, ברוח העידן הטכנולוגי החודר לכל חלקה טובה, אנחנו מסתפקים רק בהודעת וואטסאפ או אימייל מעוצבת.

אין להמעיט בערכה של הטכנולוגיה ובתרומתה לאנושות כולה, אולם יש מקומות בהם כדאי לשמור על המסורת. כמה כיף לקבל בדואר או ביד מעטפה יפה עם הזמנה מקושטת לחתונה של אנשים יקרים שניתן לתלות על המקרר – רק זה מהווה סיבה מספקת לא לוותר על ההזמנות המודפסות. ובימינו, כאשר זוגות עושים הכל על מנת לייחד את האירוע שלהם ולהפוך אותו לבלתי נשכח וליוצא דופן משאר החתונות, עיצוב הזמנה לחתונה היא דווקא הזדמנות מדהימה לבטא את עצמכם ולהכניס קצת מכם, מהאופי שלכם כזוג, למעטפה שתתנוסס בבתים של כל המוזמנים שלכם.

הזמנות לחתונה פרח – Less is more

חוגגים חתונת צהריים קלאסית באווירה נינוחה, עם פרחים ססגוניים בשיא פריחתם שיקשטו את שולחנות האוכל ושמלת כלה בוהו-שיק פשוטה ומודרנית? מעדיפים דווקא חתונת ערב יוקרתית, עם שתי שמלות מושקעות ונברשות זכוכית עתיקות ששוברות את האור לשלל צבעים? לא משנה איזה סגנון חתונה תבחרו, אין ספק שאם תבחרו הזמנות לחתונה פרח תהממו את האורחים שלכם.

כשזה מגיע לעיצוב בנייר, אין כמו פרחים. בטח כאלה המאוירים בצבעי מים בשלל צבעי הקשת, שמשתלבים אלה באלה ויוצרים גוונים חדשים ומרהיבים. לא סתם הזמנות כאלו כל כך נפוצות – זה פשוט תמיד עובד, וזה כל כך יפה.

הזמנות שיוצאות מהקופסה

הגיוון המרשים בשוק החתונות לא פסח גם על ההזמנות לחתונה, ותוכלו למצוא מבחר רחב, כמעט אין סופי, של הזמנות לחתונה בשלל סוגים. למשל, למה להסתפק בהזמנה לחתונה בדמות כרטיס שטוח, אם אפשר ללכת על הזמנת תלת מימד, שנפתחת ומתוכה קופצת תמונה תלת מימדית העשויה חיתוכי נייר? הזמנה כזו ודאי תיתלה בבתיהם של כל האורחים שלכם, ומרוב התפעלות הם כנראה לא ימהרו להוריד אותה גם אחרי האירוע המרגש. ומה עם הזמנה בתוך קופסה? מי אמר שכדאי דווקא מעטפה? קופסה קטנה עטופה בסרט תשאיר, ללא כל ספק, את הרושם הנחוץ על האורחים שלכם, ותהיה פתיחה נהדרת לחתונה בלתי נשכחת.


לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.