הזמנות לחתונה צד אחד או הזמנות לחתונה שני צדדים בסגנון וינטג’ הן בהחלט הזמנות מקוריות, אשר ללא ספק יעלו חיוך על חלק גדול מהמוזמנים שלכם. כל מי שהיה בגיר בשנות ה – 70 של המאה הקודמת זוכר היטב את המאפיינים של אותה תקופה: סוגי הטקסטורות בבדים ובניירות, סגנונות הצילום והצבעים השולטים, שילוב בין צבעים והאווירה הכללית המאפיינת סגנון זה. “סגנון של פעם”, ילדות מתוקה, ילדות מאושרת, תמימות, קירבה ואינטראקציה אישית בין אנשים וזיכרונות מתוקים. אוהבי סגנון וינטג’ אוהבים אותו בדיוק בזכות התחושות הללו שהוא מעלה בהם.

אז מה מאפיין את סגנון הוינטג’?

הזמנות לחתונה בסגנון זה יכולות להיות מעוצבות בסגנון הזמנות לחתונה צד אחד או על תקן הזמנות לחתונה שני צדדים לפי בחירתכם והעדפתם. הן מאופיינות בשימוש באלמנטים בסגנון שהיה אופייני ונפוץ, כאמור, בשנות השבעים של המאה הקודמת, או להיות מעוצבות כפי שנהוג היה לעצב הזמנות לחתונה באותה תקופה: שימוש בכרכרות מפוארות רתומות לסוסים,כאשר הכרכרה נהוגה בידי רכב ומתוכה מבצבצים תמונות הזוג הנישא. שימוש בתמונות של הזוג כאשר הן מצולמות בסגנון עתיק וצהבהב המעניק להם נופך ישן ועתיק. חשוב לציין כי שימוש בטכניקה זו בהחלט משדר ויטנג’ ולא חלילה דלות או חיסכון באמצעים. הניר ההזמנה יכול להיות חלק ובעל גוון צהבהב המשווה לו מראה מיושן ועתיק ויכול להיות משולב בפסים או במשבצות, שהיו פופולאריים מאוד באותה תקופה.

איורים במקום תצלומים

אופציה נוספת שהיתה מקובלת ונפוצה מאוד בשנות ה-70 של המאה הקודמת היא שימוש באיורים במקום בתצלומים. הזמנות לחתונה בסגנון זה משלבות הדפסה של איור פני בני הזוג בסגנון של פעם: שימוש בקווי מתאר חדים ומדויקים, קוים בסיסיים ונקיים, שימוש בצבעים עזים ובעלי נוכחות. חשוב לציין כי מדובר באיורים ולא בקריקטורות. שימוש בקריקטורות יכול לקבל ביטוי גם בעיצוב הזמנות לחתונה, אום לא מדובר בסגנון וינטנג’. סגנון וינטג’ מציע לכם אופציה להשתמש בצלליות במקום בתמונות או לחליפין, שימוש תצלומים אותנטיים בעלי סגנון מיושן- למשל, תסרוקות שהי אופייניות בתקופה זו, ביגוד וכדומה. עוד אופייני עבור הזמנות לחתונה צד אחד בדרך כלל הוא גלויות הנושאות נופים מאוירים בעיפרון צבעני או שחור. איורים פשוטים ובסיסיים. למעשה, סגנון וינטג’ מחולק לשתי תתי קטגוריות: האחת מאופיינת בציורים או באיורים בעלי קווים ישרים ובסיסיים, בצבע או בשחור לבן, אולם ללא כל תוספות מיותרות או תחושת עומס. מינימליסטיות למדי. השניה מאופיינת באלמנטים אופנתיים שהיו מקובלים בתקופה זו: תסרוקות מנופחות, שמלות כלה מתנפנפות, שימוש בכסיות ארוכות, הדגשת השפתיים בצבע אדום חזק, ריסים מלאכותיים , חליפות חתן בסגנון טוקסידו, כובעים או מגבעות ועוד- את אלה ניתן לעצב בצורה מקצועית באמצעות אפקטים טכנולוגיים העומדים לרשותם של מעצבי הזמנות חתונה, ולשוות להזמנה מראה אותנטי. סגנון וינטג’- אין גבול לאפשרויות….