הזמנות לבר מצווה עם טאץ’ אישי

אחד האירועים המשמעותיים בכל משפחה בישראל בה גדלים בנים, הוא אירוע הבר מצווה. כחלק מהפקת האירוע וההכנות הקודחות, יש חשיבות רבה להדפסת הזמנות לבר מצווה עם טאץ’ אישי,

אשר ממתג את האירוע ומעיד גם על הלוקיישן וגם על המארחים וחתן הבר מצווה.

תשדרגו אירוע חשוב בחיי ילדכם!

הזמנות לבר מצווה צריכות להיות מושקעות. ההזמנה עצמה מעידה פעמים רבות על אופי האירוע. ועל כן כיום יש חשיבות רבה לתכנן ולעצב את ההזמנות לבר המצווה עם חתן השמחה כאשר בהזמנה יוכנסו אלמנטים שונים

המעידים על הסגנון האישי שמתאים לכם.  הדבר החשוב ביותר הוא מעורבותו של בעל השמחה. מאחר שבראש ובראשונה ילדיכם צריך להיות מרוצה מההזמנה לאירוע שלו חשוב לערב אותו ולבחור הזמנה לבר מצווה.

בסופו של דבר מעורבות באירוע מגדילה את ההתרגשות והשמחה.

הזמנות לבר מצווה

הזמנות לבר/בת מצווה דגם MD01

בחברת FreePrint החברה המובילה בישראל המתמחה בעיצוב והדפסת הזמנות לאירועים בכלל ולבר מצווה בפרט, מעניקה לכם שירות מקצועי ואיכותי בהתאמה אישית ליצירת הזמנה לבר מצווה עם טאץ’ אישי המאפיין אתכם.

לחברה אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם ממגוון העבודות שהחברה מבצעת ולקבל השראה לעיצוב ההזמנה הייחודית שלכם.

הזמנות לבר מצווה

הזמנות לבר/בת מצווה דגם MD07

חברת FreePrint מעניקה לכם אפשרויות בחירה רבות. כאן תוכלו לבחור את ההזמנה המתאימה לכם, לפי טעמכם האישי משלל הדוגמאות, ולהדפיס אותה בהדפסה איכותית, לפי גודל המעטפה של אולם האירועים.

ניתן לבחור סגנון קלאסי, הזמנות עם תמונה, איור, טקסטים, גרפיקה, ציור ועוד.  ההדפסה מתבצעת על נייר כרומו איכותי 300 גרם מבריק או מט, נייר פנינה או נייר טקסטורה ממוחזר, הדפסה על צד אחד או שני צדדים.

ומגוון אפשרויות נוספות כולל מארז מפואר ויוקרתי להזמנות כמו: הזמנות המגיעות בצורת מגילה, הזמנות בתוך תיבה, הזמנות בגודל וצורה שונה מהרגיל ועוד.

הזמנות לבר מצווה איך שאתם רוצים!

הזמנות לבר מצווה עם טאץ’ אישי, מחייבות עבודה מקצועית ואיכותי עם ציוד ומכשור טכנולוגי מתקדם ועם צוות גרפיקאים מיומן ואיכותי שילווה אתכם משלב התכנון,

דרך שלבי העיצוב והטמעת האלמנטים החשובים לכם כמו: מועדי האירוע, המקום, שילוב של תמונה אישית וכל דבר שיהפוך את ההזמנה למיוחדת ומקורית וייחודית רק לכם.

במקביל ניתן לשלב טקסטים וניסוחים מיוחדים המאפיינים את חתן הר מצווה ואת האירוע עצמו. כל אלה ועוד, ניתנים כחלק מסל השירותים של חברת FreePrint באיכות ללא תחרות ועמידה

בלוחות זמנים במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר: FreePrint – הלהב 6 (ביתן 226) חולון, 03-6877749

שיתוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *