הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועים – כל מה שחשוב לדעת

הזמנות לאירועים
 
כשיש לך מאורע משמח נולד לך בן, חברה שלך רוצה להתחתן, לבת יש בת מצווה או שעברת את גיל היובל ואתה מחפש תירוצים לחגוג עם כל המשפחה, החברה מהעבודה וחברים אחרי שכבר סגרת על מקום, יש לך תקליטן מה שנותר זה הזמנות לאירועים שלך.  
אתה נזכר שיש איזה מקום בצפת שמדפיס ב-80 אג’ ויש לו הזמנות, אתה מבזבז יום שלם על נסיע דלק החום של יולי אוגוסט וכשהגעת אתה רואה שהבית דפוס פשט רגל.  

אומנם זה לא קורה להרבה מאיתנו אבל לכל אחד יש את הסיוט כאשר רוצים להזמין הזמנות כאלו.

הזמנות לאירועים ולחתונה מעוצבת 

חשוב מאד לדעת כי ההחלטה להינשא היא אולי אחת מההחלטות הכי חשובות, שתקבלו בחייכם, ובין ההכנות הרבות לחתונה מציאת אולם מתאים,  שמלת כלה, ועוד מגוון רחב של הכנות, בוודאי שלא תשכחו לעצב הזמנה יפה לחתונה. קיימות היום מגוון רחב מאד של הזמנות לחתונה ואירועי חינה, המעוצבות במגוון רחב של עיצובים ומודפסות במגוון רחב של חומרי גלם. חשוב מאד לדעת כי הזמנה היא לא רק מספרת לנוכחים על ההחלטה שלכם, ומתי היא תתקיים, אלא העיצוב שלה מסמל אתהמחשבות שלכם ליום החשוב בחייכם, ולכן אתם צריכים לחשוב בשיקול דעת את העיצוב של הזמנות לחתונה, ואת הטקסט הכתוב בהזמנה.חשוב גם לדעת כי הטקסט של ההזמנה, והעיצוב יכול להתאים לצבעי האולם שבחרתם, ולכן חשוב מאד לפנות את הזמן לעיצוב ההזמנות לחתונה.

לפני שאתם מגיעים לבית הדפוס עליכם לקחת בחשבון את העובדות הבאות:

  • חשוב לבחור בית דפוס ותיק, בעל ניסיון, והקפדה על זמנים.

מכיוון שמדובר בהזמנות לחתונה, חשוב מאד לבחור בית דפוס ותיק ומקצועי שיש לו ניסיון רב בהדפסת הזמנות לחתונה.צריך שבית הדפוס ישתמש בחומרי גלם איכותיים ובמכונות משוכללות, כמו כן ככל שלבית דפוס יש יותר ניסיון העבודה תצא מושלמת יותר.

  • סקר שוק לגבי מחיר 

חשוב מאד מכיוון, שמדובר בכמות הזמנות גדולה, לערוך סקר שוק רציני לבחירת המחיר הזול במיוחד. 

לאחר שיש לכם תשובות, לגבי בית הדפוס והמחיר, אתם יכולים לבחור את סוג ההזמנה מהמגוון הקיים.

סוגי הזמנות 

הזמנות לחתונה צד אחד– אלו הזמנות,המודפסות רק על צד אחד בדפוס צבעוני.

הזמנות לחתונה שני צדדים– זהו הזמנה דו צדדית בשני הצדדים, וכן ניתן להדפיס מלל.

הזמנה נפתחת יוקרתית– חשוב לדעת כי לאירוע מושלם ויוקרתי, כדאי שגם תהיה הזמנה כזו, שכן הזמנה, שנפתחת משני הצדדים משווה לאירוע שלכם יוקרה 

הזמנת פרח– זוהי הזמנה מעוצבת בתלת מימד, המתאימה לאירועי צוהריים, שכן היא ססגונית ומעוצבת.

הזמנות לחתונה מגילה– אם אתם רוצים לצאת מחוץלקופסא, אתם יכולים לבחור הזמנות מגילה. זוהי הזמנה מעוצבת המגולגלת כמו מגילה וקשורה בחוט.

הזמנה בקופסאות– זוהי הזמנה מיוחדת במינה, המעוצבת באופן אישי ונכנסת לתוך קופסאות בהתאמה. אם לדוגמא, אתם זוג חובב מוזיקה, ויש לכם מספר דיסקים רב בבית, ההזמנה יכולה להיות מעוצבת בצורת תקליט ונכנסת לתוך קופסא של תקליט. 

אם כך בעיצוב ההזמנות יש להשקיע זמן רב ולבחור את המתאימה ביותר מהמגוון הקיים.

הזמנות לאירועים באינטרנט

אנו בפרי פרינט ראינו את כל הקושי שיש בהזמנות לאירועים וחשבנו איך להקל על הלקוח ולגרום לו שלא לצאת מהבית או מהמשרד ואפילו לא בשביל לבוא ולקחת את הסחורה.
 כיום בעידן האינטרנט ניתן להזמין כל דבר גם הזמנות לאירועים. עד היום בשביל לעצב זאת הייתי צריך להיכנס לבתי דפוס ששם לא מצאת עיצוב שעונה לדרישות שלך.  
כיום המעצבים שלנו עיצבו עבורכם עיצובים מדהימים לעשייה של הזמנות אירועים , כשתראו אותם בין רגע תבינו שכאן זה המקום היחיד שהכי כדאי לעשות אותם. אין מה לחפש במקום אחר.
 המחיר והשירות עד בית הלקוח הם חלק חשוב מאוד בעת הזמנות לאירועים ,והוא חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו.

הזמנות לאירועים – בית דפוס פרי פרינט

כמה כיף להגיע אחרי העבודה לקרוא לכל המשפחה לסלון לפתוח מזגן להיכנס לאתר של פרי פרינט ולבחור מתוך מבחר מלא ועצום בעיצובים מדהימים של הזמנות לחתונה והזמנות לאירועים מתוכם את ההזמנה שהכי הקסימה אתכם ושמתאימה לאירוע שלכם כבר לא צריך לעזוב את העבודה באמצע היום לחפש הזמנות לאירועים.
 

מי אנחנו

  • מגוון עצום של הזמנות לאירועים
  • מקום ראשון באיכות ההדפסה ואיכות החיתוך
  • הסחורה מגיעה עד בית הלקוח
  • ניתן לעצב הזמנה באופן אישי עם מעצב
  • התמחות ב הזמנות לאירועים