אם בעבר היה נהוג להינשא בטקס אחיד, פחות או יותר, במובן של “ראית חתונה אחת- ראית הכל”, הרי שכיום השמיים הם הגבול בכל הנוגע להפקת אירוע חשוב זה. עולם החתונות הוא עולם רב גוני, הטומן בחובו אינספור אפשרויות, סגנונות עיצוב, עיצוב תפאורה, עיצוב במה, אקססוריז ואטרקציות מרגשות. כך גם בנוגע להזמנה.

הזמנה לחתונה

הזמנות לחתונה מאפשרות לאורחים שלכם טעימה “על קצה המזלג”:

מעבר לתפקידן הפונקציונאלי של הזמנות לחתונה יוקרתיות, ליידע את המוזמנים בנוגע למיקום ותאריך האירוע, הרי שהזמנות אלו מהוות הצצה ראשונית בנוגע לאופי האירוע ולסגנונו, ולכן חשוב להקפיד על תיאום מושלם ומסונכרן בין עיצוב ההזמנות וסגנונן לבין סגנון האירוע. כך למשל, הזמנות המעוצבות בצורה נועזת, צעקנית  או מחוספסת, בשעה שמדובר בזוג צנוע ושקט המתעתד להינשא באירוע סולידי ואינטימי- יש בהן טעם נפגם. וההפך: חתונות צבעוניות ותזזיות שהאורחים שלהם מוזמנים באמצעות הזמנות צנועות ו”יבשות”- עלולות לגרום לאורחים להגיע לאירוע המיוחד שלכם בלי התלהבות יתרה, שלא לדבר על התרגשות.

אין “הזמנה טובה” או “הזמנה רעה”:

בסיכומו של דבר מדובר במשהו שהוא אישי וייחודי לכם, ומה שחשוב הוא שאותה הזמנה, עיצובה, סגנונה , הצבעים שבחרתם, סוג הנייר וההדפסה, ישקפו את מי שאתם, את אופייכם, את סגנונכם האישי ואת יום השמחה הפרטי שלכם. לכן, הזמנה לחתונה שמעוצבת בסגנון צנוע וסולידי יכולה להיות “נכונה ” באותה מידה כמו הזמנה נוצצת המעוצבת בצבעים נועזים. הזמנה לחתונה שנכונה לכם- היא הזמנה נכונה.