הזמנה לחתונה היא בבחינת כרטיס ביקור המאפשר לאורחים שלכם “לקבל טעימה” מן האירוע המצפה להם. הקפדה על עיצוב ההזמנה ועל המלל שבה, גורמים לסקרנות בקרב המוזמנים ולהתרגשות לקראת האירוע החשוב שלכם- מה יותר טוב מזה?

הזמנות לחתונה הן אישיות וייחודיות- אין שתי הזמנות זהות!

הזמנות לחתונהממש כשם שאין שני זוגות זהים ושתי חתונות זהות, כך גם בנוגע להזמנות עצמן. האני מאמין של “פרי פרינט” הוא כי כל הזמנה לחתונה יוקרתיות חייבת להכיל את הפן האישי והייחודי של הזוג המאושר, בין אם הדבר בא לידי ביטוי בפתגם, מילות שיר, תמונה או סימבול. מעצבי הזמנות לחתונה וגרפיקאים מבית “פרי פרינט” עומדים לרשותכם על מנת לסייע לכם לעצב יחד את ההזמנה המושלמת עבור החתונה החלומית שלכם.

מהי הזמנה מושלמת?

הזמנה שמשלבת בעיצובה בצורה מושכלת  את הטקסט הנכון, עם הפונט הנכון, הצבע הנכון, סוג הנייר הנכון, ובסופו של דבר, מתאימה לכם ככפפה ליד. זוגות שעומדים להינשא נחשפים לערב רב של סגנונות עיצוב הזמנות לחתונות, ופעמים רבות מוצאים את עצמם מבולבלים ואבדי עצות. בשביל זה אנו כאן. בשביל לכוון אתכם לייעץ לכם, ולעזור לכם לעצב את ההזמנה הנכונה לכם. זכרו- ההזמנה לחתונה היא בבחינת כרטיס ביקור, וכשם שאין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, כך גם אין הזדמנות שניה להזמנות לחתונה. לכן, חשוב לתת את הדעת לסוג הנייר המתאים לכם ולמה שהוא משדר, לגוון שלו, וכמובן, לבחירת המלל שבהזמנה ולעיצובו על גבי ההזמנה.

על הטקסט להיות ערוך בצורה כזו שאינה מעייפת את העין, ויתרה מכך, מעוררת את הסקרנות לקרוא את ההזמנה מתחילתה ועד לסופה. זה המקום להמליץ לבחור פונט קריא וברור ולא פונט “מתחכם”, שעלול להרתיע במקום לסקרן ולעורר עניין. תוספות אישיות וייחודיות לזוג עצמו הן בבחינת פיקנטריה מומלצת, ולרוב הן משבחות את איכות ההזמנה ומעצימות את רמת המקוריות שבהן.

ואחרון חביב: יש לשלוח את ההזמנות כשלושה שבועות טרם יום האירוע. למוזמנים מחו”ל יש לשלות את ההזמנות אפילו חודשיים קודם לכן.