איורים, צילומים ותוספות בעיצוב הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה מבית הדפוס FreePrint

הזמנות לחתונה מבית הדפוס FreePrint

הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת לכם לעצב הזמנות לחתונה כיד הדמיון העולה עליכם. דווקא בגלל ההתפתחות הטכנולוגית והאופציות שהיא טומנת בחובה, יש ערך מוסף לתוספות ולפיקנטריה.

אם בעבר שיבוץ של תמונות החתן והכלה בגוף ההזמנה היה נחשב ללהיט, הרי שכיום, אם אתם רוצים לשלב את התמונות שלכם בגוף ההזמנה יש לכם מגוון רחב של סגנונות הודות לשכלולים הטכנולוגיים. כך למשל, התצלום שלכם יכול להופיע כסקיצה, כתצלום שחור לבן ישן ומיושן, אתם יכולים “לעצב” את עצמכם” ברוח המאה ה-18, אתם יכולים להפוך את התצלום לקריקטורה, אתם יכולים לשחק עם גוון וצבע, תוספות והשמטות בתצלום ועוד. כל הזמנה מעוצבת באופן הכולל ממל- כמובן, מקום האירוע, שמעה ותאריך, אולם ככל שהתוספות העיצוביות שלכם תהינה יותר מקוריות ויותר פיקנטיות, כך האורחים שלכם ירגישו שהשקעתם בהם באופן אישי ונוגע.

תוספת מקורית גורמת למקבל ההזמנה לחייך! זכרו זאת, היות שבסופו של דבר, השמחה שלכם תהיה מושלמת אם האורחים שלכם יתרגשו בשבילכם, יגיעו עם ציפייה ויתגמלו אתכם בנדיבות. אז השקיעו בהם. הזמנות לחתונה יוקרתיות – תוכלו לעצב אותם בדרך הייחודית לכם ושמקשרת ביניכם לבין קהל המוזמנים. תוספת המרמזת על אירוע או זיכרון משותף בעבר…אמרת שפר עם קריצה…כיתוב שיש בו נגיעה של “בדיחה פרטית” וכדומה. עצבו  הזמנה לחתונה בצורה מעניינת! זכרו, האורחים שלכם מקבלים לא מעט הזמנות לחתונה וחשוב שתיעזרו בתוספות ובפיקנטריה על מנת לבדל את ההזמנה שלכם בהזמנות לחתונה אחרות.

מקוריות ושפע רעיוני הן מילות המפתח. היעזרות באיש מקצוע לצורך עיצוב ההזמנה מומלצת בחום- הזמנה לחתונה מעוצבת בשיתוף פעולה ביניכם לבין איש המקצוע. הרעיונות שלכם, הסר שלכם, האמירה שלכם- אלה מקבלים ביטוי הלכה למעשה באמצעות הידע שלו.