תמונת רקע בעמוד הזמנות לחתונה של בית דפוס FreePrint

הזמנות לחתונה

.מינימום הזמנה 300 ש"ח*

הזמנות לחתונה במגילה מאת FreePrint
הזמנה לחתונה בקופסא אישית מאת FreePrint
הזמנות לחתונה עם סימניה
הזמנות לחתונה שני צדדים מאת FreePrint
הזמנות לחתונה בשכבות מאת FreePrint
הזמנות לחתונה בקופסאות מאת FreePrint
הזמנות לחתונה עם פרחים מאת FreePrint
הזמנות לחתונה יוקרתיות נפתחות מאת FreePrint
הזמנות לחתונה מורכבות מאת FreePrint
הזמנות לחתונה עגולות מאת FreePrint
הזמנות לחתונה בתלת מימד מאת FreePrint
הזמנה לחתונה על תקליט ו/או דיסק מאת FreePrint
קו מפריד | FreePrint עיצוב לעסקים ואירועים

midgam-banner

אם אתם זוג יונים והגעתם למסקנה ברורה שזהו הגיעה הזמן להתחתן יש המון סידורים עד להגעת ולתכנון היום הגדול.

אחד התהליכים שחשובים ושנותנים רושם ותקציר על המאורע הם ההזמנות לחתונה.

ישנם זוגות שחושבים שהזמנות לחתונה הם דבר שלא מתייחסים אליו ואין בו עניין לכן עושים הזמנות לחתונה שלהם בהדפסה בצבע אחד על נייר פשוט ושולחים למוזמנים, תארו לכם שקיבלתם הזמנות בצורה כזו, איך החתונה אמורה להיראות?!.

נכון, זה מעצבן ולא פשוט ללכת ולמצוא הזמנות לחתונות כמו שאתה אוהב והכי חשוב כמו שהכלה אוהבת. כי זה הכי חשוב.

עד שמצאת בית דפוס עם הזמנות שאהבת הכלה לא מצאה עניין בהם. ואם שניכם כן כבר החלטתם על ההזמנה יפה לכולם יש מה להגיד. בגלל זה הנושא הזה הוא לא עניין של מה בכך.

הזמנות לחתונה האם אפשר להנות מזה???

אנחנו בפרי פרינט לאחר שנים של מחקרים בתחום ההזמנות לחתונה הבנו שהזוגות שמתחתנים ורוצים לבחור הזמנות מבזבזים המון זמן יקר על כך.
בפרי פרינט חשבו על הכל מראש וגם על הזוגות שמתחתנים והגיעו למסקנה איך להקל על התהליך ולהפוך את הסיוט מחוויה של ממש.
אצלנו בפרי פרינט אלפי עיצובים של הזמנות אשר הושקעו בהם המון מחשבה יצירתיות מיומנות סבלנות ומקוריות ע”י המעצבים שלנו “שתפרו” את ההזמנות לחתונה שתמיד חלמת במיוחד בשבילך.
הזמנות שנעשו עם קונספט ועם יכולת התאמה במיוחד בשבילך.
כבר לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה, להשתחרר מהעבודה ליום חופש ולנסוע עם הרכב ממקום למקום לחפש הזמנות שלא תהיה מרוצה מהם במאה אחוז.
זה המקום הנכון כדי לחסוך מעצמך את כל הבלגן שמסביב ולהתעסק רק בהזמנות מושלמות.

עשה ואל תעשה הזמנות לחתונה

עשה
– עשה את ההזמנות בבית דפוס שכמו בכל דבר דואג לפרטים הקטנים.
– עשה ב בית דפוס אשר מעניק לכם גם הדפסה באינדיגו שהיא האיכותית ביותר בעולם.
– עשה ב בית דפוס המתמחה בהזמנות לאירועים בפרט .
– עשה במקום בו יתאימו את עיצוב ההזמנה שלכם לסגנונכם האישי ועד לשביעות רצונכם המלאה
אל תעשה
– אל תעשה במקום בו יש הזמנות זולות ומבחר דל למרות שהמחיר מפתה.
– אל תעשה ב בית דפוס שצריך להמציא לך את הגלגל בכל עיצוב אלא במקום שבו יש אלפי עיצובים.
– אל תעשה במקום בו לא שמעת עליו המלצות מאחרים.
– אל תעשה בזמן שהעיצוב מתאים גם לבר מצווה בריתה ויום המשפחה.

למה אצלנו

  1. מגוון עצום של הזמנות לחתונות
  2. מקום ראשון באיכות ההדפסה ואיכות החיתוך
  3. הסחורה מגיעה עד בית הלקוח
  4. ניתן לעצב הזמנה באופן אישי עם מעצב

לסיכום

ההזמנות לחתונה הם חלק חשוב ביותר בהליך הארוך עד לחתונה
ככל שתשקיעו בהזמנות לחתונה כך תעשו רושם יותר מלכותי על המוזמנים וכבר אז תקבלו מחמאות עוד לפני תחילת החתונה.

מאמרים נוספים בנושא הזמנות לחתונה

עיצוב ההזמנות לחתונה – כיצד לבחור עיצוב?

כשמתחילים לתכנן את היום המרגש בחיינו, יש לשים דגש על פרטים רבים. לכל זוג יש את סולם החשיבות שלו בנוגע לפרטים השונים בחתונה, ולפי אותו הסולם הוא מחליט איזה פרט ימצא באיזו עדיפות. בסופו של דבר כל הפרטים הרבים והחשובים הנוגעים לערב המיוחד ביותר בחיינו נארזים לתוך מעטפות ובתוכן ההזמנות לחתונה, שמכריזות על היום ועל התאריך שבהם הכול קורה. זוגות רבים שעברו את האירוע המרגש יסכימו על כך שדווקא ההזמנות לחתונה מהוות את השער אל הערב הקסום ביותר בחיינו.

כשמתחילים לתכנן את היום המרגש בחיינו, יש לשים דגש על פרטים רבים. לכל זוג יש את סולם החשיבות שלו בנוגע לפרטים השונים בחתונה, ולפי אותו הסולם הוא מחליט איזה פרט ימצא באיזו עדיפות. בסופו של דבר כל הפרטים הרבים והחשובים הנוגעים לערב המיוחד ביותר בחיינו נארזים לתוך מעטפות ובתוכן ההזמנות לחתונה, שמכריזות על היום ועל התאריך שבהם הכול קורה. זוגות רבים שעברו את האירוע המרגש יסכימו על כך שדווקא ההזמנות לחתונה מהוות את השער אל הערב הקסום ביותר בחיינו.

על מנת להבטיח בחירה נכונה ומקצועית של ההזמנות לחתונה ישנם כמה וכמה דגשים שרצוי ומומלץ לתת עליהם את הדעת. ראשית, יש לבחון פרמטרים שונים הנוגעים לעיצוב הזמנות לחתונה. תחת זאת, יש להתייחס הן לרמה הויזואלית והן לרמה התוכנית. אתרי אינטרנט רבים מציעים דוגמאות שונות של הזמנות לחתונה, ומומלץ להתרשם מהם עוד בטרם נתייצב בבית הדפוס. נקודה נוספת ומרכזית בעת עיצובם של הזמנות לחתונה הוא בחירה נכונה של בית הדפוס בו נבחר.

כיצד לבחור עיצוב?

פעמים רבות הזמנות לחתונות מנבאות עבור המוזמנים מה יהיה סגנון האירוע. כך למשל, הזמנות לחתונה בצבעי זהב או כסף יוצרות רושם שונה בתכלית מעיצוב הזמנות על נייר ממוחזר. בשלבים הראשונים של עיצוב ההזמנות לחתונה יש לתת את הדעת לעניין הזה, ולהחליט האם באמת אנו מעדיפים קשר ישיר בין העיצוב ובין הערב הנכסף או שלאו. חשוב להבין, כי עיצוב נכון של הזמנות לחתונה נוגע הן לגרפיקה, לעיצוב הוויזואלי ולצורת ההגשה והן לתוכן, לניסוח ולבחירת המילים המורכבת.

כיצד לבחור את המעצב?

לפני הכול, יש לקחת בחשבון את העובדה, על פיה ימי ההכנות לחתונה הם גם כך ימים מלחיצים במיוחד ומתוקף כך, המטרה העיקרית של הזוג המאושר הוא להקיף עצמו בנותני שירותים מקצועיים ואמינים. בסופו של יום, שום מחיר שבעולם, זול ככל שיהיה, לא שווה אי אלו תקלות בארגונים ובזמני הביצוע. מעבר לכך, גם לאנרגיות של הגרפיקאים המעצבים עבורנו ההזמנות לחתונה תהיינה משמעות כזאת או אחרת על הרגשתנו הכללית בסמוך לאירוע, ועל כן, חשוב לבחור בבית דפוס ובו אנו חשים בבית. כמו בכל תחום אחר כך גם בכל הנוגע לבחירת מעצב הזמנות לחתונה: אנרגיות, סביבה דינאמית וצוות מחייך יבטיחו לנו קבלת החלטות טובה ומקצועית יותר. מעבר לכך, על מנת להבטיח כי אכן נרכוש הזמנות מחברה מקצועית ומיומנת בתחום רצוי להתרשם מהמלצות של זוגות קודמות. לעיתים, קיימת נטייה לחשוב שבית דפוס שהפיק אלפי הזמנות למסיבות יעשה עבודה מתאימה גם כאשר מדובר על הזמנות לחתונה. בפועל, רק בית דפוס שעוסק באופן קבוע בהפקת הזמנות לחתונה יבטיח את הניסיון והמיומנות הנדרשים לשם כך, החל מרמת התכנון ועד לרמת החיתוך.

הזמנות לחתונה – המדריך השלם

לכל זוג לוקח זמן להבין שמרגע בו התקבלה ההחלטה הגורלית בדבר קיום החתונה ועד לחופה, עוד צפוי מסע ארוך ומלא באתגרים. בחירת בר באיכות הגבוהה ביותר, השקעה בביגוד ובהנעלה, בחירת מיקום, מוסיקת רקע ועוד מגוון רחב ביותר של פריטים מהווים חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת האירוע הגדול. זוגות רבים בוחרים לשים דגש משמעותי במיוחד על עיצוב הזמנות לחתונה ולכך ישנם סיבות רבות. בסופו של דבר, הזמנות לחתונה אומרות לא מעט על האירוע המתוכנן, ואולי חשוב מכך – על הזוג העומד לעשות דרכו אל החופה המרגשת.

הזמנות לחתונה – המדריך השלם

כיוון שרובנו הגדול קיבל כמה הזמנות לחתונה עוד בטרם ניגש לבצע את המלאכה המורכבת בעצמו, סביר שהתרשמנו מכמה הזמנות לחתונה וגיבשנו לעצמנו סגנון אישי מועדף. כך למשל, זוגות מסוימים מעדיפים הזמנות לחתונה בנימה משעשעת ופחות רשמית בעוד שלעומתם, זוגות אחרי יבחרו דווקא בנוסח הרשמי של מקום-שעה-תאריך.
בסופו של דבר, בכל הנוגע לתוכנן של הזמנות לחתונה, לצד הדגש הרב על מתן הפרטים הנדרשים על האירוע ניתן לשלב בניסוח גם פרטים נוספים על פי שיקול דעתם של הזוג המאושר. דוגמא לכך ניתן לראות בעניין נוסף, שיש לקחת בחשבון בנוגע לתוכנן של הזמנות לחתונה: המנהג לשלב משפט משיר אהוב על גבי ההזמנה. מומלץ לגבש רעיונות בדבר השיר שנרצה להדפיס על ההזמנות שלנו זמן רב מראש, ולא להשאיר את הבחירה לרגע האחרון. כך, נוכל להבטיח כי נקדיש את מלוא תשומת הלב לעיצוב החיצוני והלא פחות חשוב של הזמנות לחתונה. בשורה התחתונה, כלות וחתנים רבים רואים בעיצוב הזמנות לחתונה הזדמנות פז לומר משהו על עצמם לאורחים העתידים להגיע לחתונתם, והדבר בא לידי ביטוי הן בעיצוב הוויזואלי של ההזמנה הן בתוכנה.

עיצוב הזמנות לחתונה

בכל הקשור לעיצובן הוויזואלי של הזמנות לחתונה, מתן דגש על רמת גימור גבוהה, הגהה איכותית וחיתוך מקצועי הם פרמטרים חשובים במיוחד, ואל לנו להתפשר עליהם בעד שום הון שבעולם. בחירה בבית דפוס לא מקצועי בהחלט יכולה לצור מצב ובו נדפיס הזמנות לחתונה, שלא ענו במאת האחוזים לדרישות הראשוניות שלנו.
כמו בהרבה תחומים אחרים, בכל הנוגע לעיצוב הזמנות לחתונה – הפרטים הקטנים הם אלו שישלימו את התמונה הרחבה. דגש על ההזמנה וצורתה, ייחודיות בצורה הפיזית של ההזמנה ועוד פרמטרים אחרים שייצרו תוצאה מיוחדת. העניין החשוב ביותר הוא לא להתפשר ולעשות כל מה שצריך, על מנת לצור את ההזמנה המושלמת. הזמנות לחתונה הן עניין חד פעמי עבור רבים מאיתנו, וחבל להביא לתוצאה שלא הייתה רצויה לנו במאת האחוזים. בשורה התחתונה, ככל שנשכיל לפנות לבית דפוס מקצוע יותר בהדפסת הזמנות לחתונה. כך נוכל להיות סמוכים ובטוחים, כי כל הידע והניסיון הדרושים לביצוע מושלם נמצאים ברשותם.